Lokalita areálu

Projekt sa nachádza priamo v meste Martin, ktoré disponuje vynikajúcou logistickou dostupnosťou a napojením na diaľnicu D1 Žilina – Dubná Skala – Ružomberok. Vjazd do areálu je riešený z miestnej komunikácie Ul. Československej armády.

Silný rozvoj infraštruktúry tvorí silný predpoklad pre okolie Martina a Žiliny pre vznik významného logistického uzla, čím sa stáva tento projekt atraktívnou investíciou nielen teraz ale aj v budúcnosti.

Prechádzajú tu dôležité železničné trate, ako medzinárodná magistrála z Českej republiky cez Žilinu, Vrútky do Košíc a ďalej na Ukrajinu. V železničnom uzle vo Vrútkach na túto trať nadväzuje železnica spájajúca Turiec cez Kremnicu, alebo Banskú Bystricu.

V súčasnosti v meste sídlia výrobné linky viacerých svetoznámych značiek, čo vytvorilo vynikajúcu základňu pre najperspektívnejší priemysel nielen pre mesto Martin, ale aj jeho široké okolie.

Smery k North GateCestné a železničné komunikácie
Haly sa nachádzajú sa v priemyselnom areáli ZŤS v Martine. Mestom prechádzajú cestné a železničné komunikácie celoštátneho aj medzinárodného významu.
NAJDÔLEŽITEJŠIA NAPÁJACIA CESTA
Najdôležitejšie napojenie na park predstavuje cesta celoeurópskeho významu E50, vedúca cez Slovensko po ceste I/50 smerom na Trenčín, kde sa napája na E75 a ako diaľnica D1 (Bratislava Žilina - Košice) pokračuje cez Bytču do Žiliny.
SMEROVANIE DO RÔZNYCH MIEST
Ako I/18 smeruje cez Martin, Ružomberok (križuje E77 a pokračuje po D1), Poprad a Prešov do Košíc.
DALŠIA SPOJNICA
Ďalšou spojnicou s areálom je cesta I/65 spájajúca Martin s Kremnicou, Žiarom nad Hronom (s napojením na I/14 do Banskej Bystrice) a s Nitrou.

Mapa areálu

Vo výstavbe
Dokončené
Komunikácia
T42 - Prenajatých 10 678 m² z 41 685 m²
T10 - Prenajatých 12 500 m² z 12 500 m²
T4 - Predaných 4 000 m² z 4 000 m²

Môžete nás
Kontaktovať

Dohodnúť stretnutie.
Odoslaním vyjadrujete súhlas. Používanie súborov cookie je možné nastaviť pomocou Vášho internetového prehliadača. Väčšina prehliadačov súbory cookie používa automaticky.
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo telefonicky alebo prostredníctvom e-mailovej adresy
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare

Kontakt
na nás

+421 (0) 800 500 120
info@northgate.sk
Sládkovičova 6, 010 01 Žilina